Namen begeleiders Passend Onderwijs

Het Team Passend Onderwijs 2017 - 2018 bestaat uit:

  • Antoinette Terberg (a.terberg@sterkvo.nl)
  • Berthie Croese (b.croese@sterkvo.nl)
  • Burcu Sikar (b.sikar@sterkvo.nl)
  • Elzeline Bergisch (e.bergisch@sterkvo.nl)
  • Jacqueline Kesting (j.kesting@sterkvo.nl)
  • Judith Havermans (j.havermans@sterkvo.nl)
  • Linda Gerritsen (l.gerritsen@sterkvo.nl)
  • Mariska Rijsdijk (m.rijsdijk@sterkvo.nl)
  • Marjon van Kan (m.vankan@sterkvo.nl)
  • Nienke Eggink (n.eggink@sterkvo.nl)
  • Rita Portman (r.portman@sterkvo.nl)
  • Ronald Overbeek (r.overbeek@sterkvo.nl)
  • Seline Roelofsen (s.roelofsen@sterkvo.nl)

Teamleider: Janine Zanen (j.zanen@sterkvo.nl)

Klik hier voor het overzicht van begeleiders Passend Onderwijs per school 2017-2018.