Menu Sluiten

Aangepaste bereikbaarheid

Maandag 23 maart heeft het kabinet aanvullende maatregelen genomen in de aanpak van het coronavirus. Een daarvan betreft de dringende oproep om zoveel mogelijk thuis te werken. Dit betekent dat het samenwerkingsverband de komende periode minder goed bereikbaar is. Omdat ons gebouw aan de Van Lieflandlaan 117 gesloten is, wordt de post doorgestuurd en de postbus niet geleegd. Wilt u informatie die per post verstuurd is en dringend is, daarom ook via email aan ons doorgeven? Dit kan via secretariaat@sterkvo.nl.

In de kamerbrief van minister Slob kunt u meer lezen over de manier waarop het basis- en voortgezet onderwijs zoveel mogelijk doorgaat ondanks de crisis rondom het coronavirus. Voor de meest actuele informatie kunt u de website raadplegen van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

Bereikbaarheid Sterk VO 
Wij proberen om u zo goed mogelijk van dienst te zijn. Hieronder kunt u lezen hoe we dat doen:

  • Voor vragen over leerlingen of specifiek over uw kind: de begeleider passend onderwijs van de school is het aanspreekpunt.
    U vindt hier de namen en contactgegevens van de begeleiders per school
  • Voor vragen over VO-MBO kunt u contact opnemen met Pieter Ros, p.ros@sterkvo.nl
  • Voor vragen over het Loket passend onderwijs kunt u contact opnemen met Seline Roelofsen, s.roelofsen@sterkvo.nl, of Nanne Middelburg, n.middelburg@sterkvo.nl
  • Voor vragen over Naar het VO kunt u contact opnemen met Yasmina Daoudi, y.daoudi@sterkvo.nl of Harriët Smit, h.smit@sterkvo.nl.
  • Voor algemene vragen aan het samenwerkingsverband kunt u contact opnemen met Ank Jeurissen, a.jeurissen@sterkvo.nl of Harriët Smit, h.smit@sterkvo.nl, 06 23273039.